Vel, jeg lager heller mine egne og da får jeg akkurat hva jeg vil ha på dem og jeg synes de smaker mye bedre! :) Og mini-me får ofte misunnelige blikk på skolen i lunsjen.
Tenker at en slik baguett jeg har laget i dag kommer på rundt 15,- men det er fordi jeg har på roastbiff, hadde jeg hatt på skinke og ost hadde den nok blitt billigere. :)
Deler den i to da det blir lettere å spise den.. :)


Kjøper du lunsj, eller tar du med deg hjemmefra når du drar på skole/jobb?

Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar